ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ 1ου ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΧΗΜΕΙΑΣ Κύριο

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γενικού Λυκείου Καρδίτσας συγχαίρει τους μαθητές που διακρίθηκαν στον 37ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Χημείας που έγινε 18 Μαρτίου 2017.

Τάξη Α΄ Λυκείου

1. Παπαοικονόμου Βασίλειος, 2ος  στην Περιφέρεια Θεσσαλίας και 12ος Πανελλαδικά, με βαθμό 88,5.

2. Κάσσος Ευάγγελος

3. Παπαοικονόμου Ευάγγελος

Τάξη Β΄ Λυκείου

1. Στεργιόπουλος Γεώργιος

Γ΄  Λυκείου

1. Κακαργιά Αθηνά

Αγαπητοί μαθητές, συνεχίστε να διεκδικείτε τα όνειρά σας με εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σας και να είστε σίγουροι ότι η ζωή θα σας δικαιώσει. Με αισιοδοξία και στραμμένα τα μάτια σας στο μέλλον, να θυμάστε ότι οι προσπάθειες του καθενός σας ξεχωριστά θα ανταμειφθούν και σας ευχόμαστε πάντα επιτυχίες στη ζωή σας. Επίσης, θερμές ευχές στις οικογένειες των μαθητών που είναι δίπλα τους και τους στηρίζουν.

Για το Σύλλογο Διδασκόντων

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 29 Μαϊος 2017 16:35