Προσωρινός Πίνακας υποψηφίων εισαγωγής για το σχολικό έτος 2022-2023. Κύριο

Προσωρινός Πίνακας υποψηφίων εισαγωγής για το σχολικό έτος 2022-2023 στο 1ο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Καρδίτσας

Οι γονείς/κηδεμόνες αφού ενημερωθούν από τον αναρτημένο προσωρινό πίνακα ο οποίος περιλαμβάνει τον κωδικό αίτησης, τον εξαψήφιο κωδικό του μαθητή, τις Ειδικές Κατηγορίες (Δίδυμα/Τρίδυμα-Αδέλφια-Παιδιά Εκπαιδευτικών):

1. Εκτυπώνουν την αίτησή τους (μπαίνουν στην ιστοσελίδα των αιτήσεων με τους κωδικούς τάξεις)
  2. Ελέγχουν προσεκτικά τα στοιχεία
  3. Εφόσον διαπιστώσουν κάποιο λάθος ή επιθυμούν την ανάκληση της αίτησης, ενημερώνουν τη σχολική μονάδα με υπεύθυνη δήλωση για το λάθος και την διόρθωση που επιθυμούν ή την ανάκληση.

Για να δείτε τον πίνακα πατήστε ΕΔΩ

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 06 Απριλίου 2022 12:05