Οριστικοποίηση του πίνακα των επιτυχόντων/ουσών και επιλαχόντων/ουσών μαθητών/τριών για φοίτηση στην Α΄ Λυκείου Κύριο

Μετά την οριστικοποίηση του πίνακα των επιτυχόντων/ουσών και επιλαχόντων/ουσών ανά Πειραματικό Σχολείο η εφαρμογή ενημερώνει το αρμόδιο τμήμα του Υπουργείου Παιδείας, προκείμενου να εγγραφούν οι επιτυχόντες/ούσες μαθητές/τριες στο 1o Πειραματικό Λύκειο Καρδίτσας. Στην περίπτωση που ο γονέας/κηδεμόνας δεν επιθυμεί το παιδί του να φοιτήσει στο Πειραματικό Σχολείο επιτυχίας του φροντίζει για την μετεγγραφή του το αργότερο μέχρι την έναρξη των μαθημάτων του σχολικού έτους 2022-2023. Μπορείτε να δείτε τον οριστικοποιημένο πίνακα εδώ.

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 11 Μαϊος 2022 07:11